قوانین سدارکارت

سدارکارت
قوانین سدارکارت

هر کد اشتراک مختـص یـک نفر می باشد و خـدمات تنها به نام کـاربری ثبـت شده ارائه می گردد.

کاربر سدار کارت می تواند اشتراک های خود را به صورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و سالیانه شارژ کند و از خدمات مذکور سدار استفاده نماید.

جهت استـفاده از خدمات آموزشی، نظافت یا شستشوی اتومبیل کاربر موظــــف به اعلام درخــــواست حداقل از یک هفته قبل می باشد. زمان خدمات نظافت دو ساعت و سی دقیقه می باشد و کلاس آموزشی در ساعت های مختلف بسته به نوع آموزش مشخص می گردد. چنانـــچه کاربر ســـدار کارت بـــخواهد بیش از زمان تعــــریف شده از این خــــدمات نظافت استفاده نـــماید از «شـــارژ پـــلاس» هـــای وب سایت می بایست خرید خود را انجام دهد و به سایت اعلام کند.

شارژ پلاس امکان خدمت اضافه نظافت را به مدت ۱ ساعت یا بیشتر به کاربر می دهد.

به جهت ترافیک ارائه خدمات علی الخصوص در زمینه آموزشی و خدماتی ممکن است دریافت خدمــت مورد نـــظر برای کاربران جدیدالورود با یک ماه تأخیر آغاز شود.

سدارکارت
انتقاد، پیشنهادات و درخواست ها

انتقاد، پیشنهادات و درخواست ها و هر موضوعی که نیاز به پشتیبانی از شرکت سدار دارد می بایــست از طریق پشتیبانی آنلاین سایت صورت پذیرد و لغو اشتراک سدار کارت تنها پس از گذشت ۲۴ ساعت پس از خرید امکان پذیر خواهد بود.

در صورت تمایل به فسخ قرارداد با رعایت زمان تعیین شده می بایست در خواست بصورت مکتوب به آدرس ایمیل request@sedarcard.com ارسال گردد.

گروه سدار متعهد به ارائه خدمات در تمام حوزه ها با حضور نیروهای مجرب، با اخلاق و متعهد می باشـد لــذا خــــواهشــمندیم ما را در نظـــارت به نحــوه عمـــلکرد همـکارانــمان و خـدمـــت هرچه بـهتر، با ارسال نظر از طــریق  سایت، یاری نمایید.

سدارکارت
کاربر سدار کارت پس از ثبت نام

کاربر سدار کارت پس از ثبت نام، پنل کاربری خود را در وب سایت دریافت می کند که امکان رزرو  تمامی کلاس ها و خدمات در آن امکان پذیر می باشد.

تمام اعلان های ضروری از طریق پنل کاربری به کاربر اعلام می گردد.

کلیه خدمات سدارکارت مختص ایران می باشد.

در انتها از اینکه ما را به عنوان خدمتکاران خود انتخاب نموده اید، سپاسگذاریم.